17 November 2014, 17:55

Запальна вечірка: і справа тут не тільки в настрої!

Вечірка

Без сумнівів вірним є те, що будь-яка вечірка починається (та закінчується) гарним настроєм.

На цьому можна було б і закінчити, але ... навіть з відмінним настроєм різні тусовки можуть завершуватися аж ніяк не однаково.

Наприклад, можемо організувати веселу вечірку "по-молодіжному": купити літри алкоголю і по-простому випити в веселій оптимістичній компанії. При цьому не запам'ятати нічого, крім смішних історій і чомусь завжди не порожнього стакана.

Весело?! Але щось без запалу…

Тоді інший приклад - можна зібрати друзів і цілий вечір дивитись фільми або грати в настільні ігри, обмінюючись "домашніми" жартами. Відволікатись в даному випадку рекомендується лише на хлопця з піцою (особливо якщо він – Виконавець SMOOGLEE.com ;) ), який приніс багато порцій шкідливої смакоти.

Чудове рішення для сформованої компанії. Але святковим "тусовочним" настроєм чомусь і не пахне.

Загалом, це все прекрасно, якби не одне маленьке "але".

ВЕЧІРКУ РЕАЛЬНО ЗРОБИТИ ДІЙСНО ЗАПАЛЬНОЮ ТА ЕНЕРГІЙНОЮ!

Потрібно запам'ятати важливу річ: для цього потрібно ще дещо, окрім гарного настрою !!!!

Отож, почнемо ;) ?

1. ФАНТАЗІЯ - НА СВОБОДУ С ЧИСТОЮ СОВІСТЮ

Для організації будь-якої вечірки, яка претендує на звання «запальної», безумовно необхідно дати волю фантазії. Щоб організувати відмінну вечірку, будьте невтомним генератором ідей! Адже в цій нелегкій справі - проведенні запальної вечірки - існує стільки дрібниць, які потрібно обов'язково продумати. Немає часу на те, щоб обдумати стільки важливих речей?

2. У ФОРМАТІ СВЯТА

Щоб організувати веселу вечірку, насамперед оберіть її формат. Яскрава тематична? Або класична, але з насиченою програмою? Вирішувати тільки Вам. Все залежить тільки від Вашого ентузіазму й рівня лінощів:).

3. СТІЙ, ХТО ЙДЕ? ЗАПРОШУЄМО ЛЮДЕЙ.

Якщо Ви організовуєте вечірку особисто, то особливу увагу потрібно приділити тим, кого Ви збираєтеся запросити. Щоб вечірка пройшла дійсно вдало, - продумайте, хто повинен бути присутнім на ній. Подбайте, щоб гостям Вашої вечірки не було нудно, щоб вони могли поспілкуватися один з одним. Адже в цьому сенс вечірки - щоб люди розслабилися, провели весело час, завели нові знайомства!

Для тих, хто підходить до організації вечірки більш ґрунтовно, рекомендуємо подбати і про запрошення. Цікаве гарне запрошення дозволить людині відчути себе особливою й нагадає про майбутню веселу вечірку.

4. МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЗМІНИТИ НЕ МОЖНА

Наступним пунктом Ваших роздумів тепер стає - місце проведення Вашої майбутньої запальної вечірки. Вибір місця в принципі досить різноманітний. Головне - врахувати категорію людей, які будуть запрошені на вечірку. Для крутих бізнесменів, наприклад, навряд чи підійде тісний "дискотечний" клуб. Молодим людям, в свою чергу, може бути ніяково веселитися "на повну" в офісних залах бізнес-центрів або дорогих готелів.

5. ОБІД ПО РОЗКЛАДУ

Будь-яка запальна вечірка тільки виграє, коли є можливість підкріпитися. Щоб влаштувати веселу вечірку, не потрібно накривати «бенкетний» стіл - інакше гості там і залишаться ... Для організації запальної вечірки ідеальним варіантом стане - невеликий фуршетний стіл, до якого гості можуть підійти в будь-який момент, щоб перекусити легкими і оригінальними закусками. Ну і, безумовно, неодмінний атрибут відмінної вечірки - напої - смачні, звеселяючі, запальні ;) ... Хочете додати Вашій вечірці чогось особливого ?! Влаштуйте, наприклад, незабутнє бармен-шоу. А, якщо вид тендітних келихів і купи пляшок викликає у Вас жах, але здивувати гостей все-таки хочеться - зверніться до Виконавців SMOOGLEE.com і не потрібно відмовлятися від своїх сміливих планів ;)!

6. ДРЕС-КОД ТА АТРИБУТИКА

Щоб організувати запальну вечірку, не варто забувати й про те, що обов'язково повинна бути якась родзинка. Звичайною дискотекою, як правило, вже нікого не здивуєш. А ось пінна вечірка, вогняне шоу, оригінальна тематика - завжди викличуть інтерес. Не забудьте і про оформлення приміщення, в якому буде проводитися весела вечірка. Ви дизайнер - ентузіаст? Тоді оформляйте місце для вечірки, не стримуючи фантазії. Якщо ж Ви поняття не маєте про те, з чого, власне, в цій справі починати, - Виконавці SMOOGLEE.com неодмінно допоможуть Вам зробити місце для вечірки по-справжньому колоритним. Особливу увагу приділіть і дрес-коду вечірки. Пам'ятайте про те, що святковий або, принаймні, акуратний одяг вже робить вечірку по-своєму статусною і виділяється. А про дрес-код для тематичної вечірки не варто й згадувати: він обов'язковий! :)

7. МУЗИКА

Оберіть для Вашої запальної вечірки й гідну музику! Постійно пам'ятайте про Ваших гостей: навряд чи вони оцінять неякісні музичні композиції. При цьому звертайте увагу на те, що будь-яка весела вечірка - це насамперед танці: музичний супровід не повинен суцільно складатися з повільних балад або оперних арій :). Якщо Ви професійний діджей - створіть для класної вечірки настільки ж класний мікс, про який гості будуть згадувати ще довго. :)! А якщо все ж не хочете ризикувати, то виконавці SMOOGLEE.com допоможуть Вам і не дозволять гостям довго сумувати :)

8. ЧАС РОЗВАГ

Гарну вечірку не слід плутати з дитячим святом. З гостями, звичайно ж, можна не тільки водити хороводи і грати в ігри :). Навіть не будучи аніматором зі стажем, неважко зрозуміти, що програма розваг для відмінної вечірки повинна бути підібрана ретельно, з урахуванням особливостей гостей і тематики самого заходу. Необов'язково весь час смикати відвідувачів Вашої вечірки, просто подбайте про те, щоб їм було чим зайнятися, крім танців і конкурсів.

9. ПОСМІШКУ!

Ну і обов'язково потрібно залишити пам'ять про таку запальну вечірку майбутнім поколінням! :) А тому - фотографа в студію! Зробіть спеціальну фотозону - вона і стане обличчям Вашої прекрасної вечірки на гаджетах гостей і в їх соціальних мережах :). Приділіть увагу кожному гостю Вашої вечірки, кожен повинен відчути себе як мінімум голлівудською зіркою!

Наостанок хочеться додати тільки одне - скоріш за все Ви не великий Гетсбі і не маєте фінансових можливостей влаштовувати щотижневі розкішні божевільні багатолюдні вечірки. Але SMOOGLEE.com знає – Ви маєте щось набагато важливіше – ЭНЕРГІЮ, ТАЛАНТ та ЛЮБОВЬ до ЖИТТЯ!!! І тому кожен з Вас здатний створити веселе, запальне свято! А Виконавці СМУГЛІ.ком із задоволенням допоможуть Вам в будь-якому Вашому починанні. ;)

Нехай саме Вашу вечірку обговорюють оточуючі :)!