27 November 2014, 18:25

Різдвяна вечірка для дітей «Чарівний острів», 6 грудня 2014, 11.00

Чарівний острів

Наближається до кінця ще один рік, і люди вже почали готуватися до новорічних свят. Тому що стільки ще необхідно встигнути зробити, приготувати, довести до логічного завершення.

А можно й не готуватись. А просто почати святкувати, повністю пірнувши в добродушний метушливий настрій передсвяткової пори!

Хочете провести цей місяць під знаком радості та гарного настрою? Тоді не варто баритися - адже саме для Вас і Ваших дітей 6 грудня 2014 в стінах Київського кінотеатру «Оскар» (ТРЦ «GULLIVER») проходитиме прекрасне сімейне свято «Магічний острів», офіційним партнером якого є SMOOGLEE.com, а організатором - Європейська бізнес асоціація!

Що може бути краще, ніж можливість поринути у світ дитинства? Знову радіти приємним дрібницям, вірити в чудеса, мріяти побачити Санта - Клауса .... Хоча чого там мріяти - адже тільки в цей день ця мрія стане дійсністю - адже хто, як не сам Санта завітає на свято! А ще Вас і маленьких гостей чекають безліч майстер-класів, фото з джином Smooglee, дегустація печива з передбаченнями, рухливі ігри. ... Ну і звичайно, розкриття таємниці самих ділових і рішучих персонажів знаменитого мультфільму «Мадагаскар» - команди відчайдушних пінгвінів!

Подаруйте собі та дітям незабутню новорічну вечірку! Нарядні костюми, веселий сміх, відмінний настрій! Додайте в свої будні яскраву родзинку, нехай передсвяткові чудеса трапляються з Вами якомога частіше!

Кожен день може бути особливим. І необов'язково чекати для цього 31 грудня.

SMOOGLEE.com запрошує Вас впустити у своє серце Новий рік вже зараз!

Чекаємо Вас і Ваших дітей 6 грудня 2014, о 11.00 у кінотеатрі «Оскар Сінема» в ТРЦ «GULLIVER».

Вартість квитків

ДІТИ 300 ГРН

БАТЬКИ
250 ГРН

Кожен маленький гість отримає свій власний подарунок від Санти