16 September 2014, 10:37

Навіщо Вам SMOOGLEE і чому не можна обійтися без нього?!

Смуглі

Уявіть собі, що Вам більше не потрібно шукати клієнтів, не потрібно витрачати кошти на дорогу рекламу, вигадувати різні акції? Все що Ви робите – це якісно обслуговуєте клієнтів і надаєте послуги на вищому рівні!

Хтось скаже – це міф! А ось користувачі SMOOGLEE знають – це реальність! І це стане вашою реальністю, адже все, що Вам потрібно зробити це – просто створити сторінку Вашої компанії на SMOOGLEE!

УВАГА! Сервіс SMOOGLEE.com спеціалізується виключно на індустрії послуг!

Отже, Ваша компанія надає клієнтам будь-які послуги. Наприклад, Ви займаєтесь доставкою товарів, прибиранням, перевезеннями або Ви організовуєте заходи, чи надаєте юридичні / банківські/ консалтингові та інші послуги! До речі, я перераховую різні послуги не випадково! Я роблю це для Вас, мій дорогий Користувач, щоб показати Вам, що наш слоган "SMOOGLEE.COM- Ваш гіпермаркет послуг" вибрано не випадково – адже це єдиний ресурс для всіх видів побутових та бізнес послуг!

Продовжимо?! Ви створили сайт-сторінку на платформі, що далі?

1. Як тільки з'явиться завдання у Вашій категорії – ви отримаєте повідомлення на електронну пошту! Хто може створити це завдання? Це можуть бути як фізичні особи, так і компанії. Вже зараз у нас більше 10 000 відвідувань за місяць, і це число стрімко зростає кожен день! Крім того, це може бути велика компанія, наприклад, Coca-Cola, Microsoft або Emirates Airlines!

Просто підпишіться на завдання на сайті й чекайте, коли Замовник вибере саме Вас! Пам'ятайте – сторінка Вашої компанії на SMOOGLEE повинна бути яскравою і незабутньою!

2. Коли користувач шукає постачальника необхідної послуги - клієнт має два варіанти:

  • створити завдання,
  • знайти потрібну компанію в каталозі СМУГЛІ!

Важливо, щоб Ваша компанія в ньому була!

Ми, до речі, як і Ви, сподіваюся, постійно розвиваємося! Як казав великий Льюїс Керрол: «Треба бігти з усієї сили, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше!» Ви з нами?

Так ось, новина полягає в тому, що тепер Ви можете бачити в своєму профілі кількість переглядів Вашої сторінки за заданий період! А в недалекому майбутньому Ви навіть будете знати портрет відвідувачів Вашої сторінки на SMOOGLEE.com!

Керівник компанії сервіс індустрії як скульптор. Його завдання – перетворити складний, то крихкий, то неподатливий матеріал взаємовідносин з клієнтами в досконалий витвір – ефективно працюючий бізнес!

Ми бажаємо Вам, дорогий Керівник, використовувати тільки ефективні і перевірені ресурси – такі як онлайн платформа SMOOGLEE.com!

Поспішайте, поки Ви можете створити свій сайт – сторінку Вашої компанії на платформі безкоштовно! Просто натисніть кнопку «Створити сайт» на верхній панелі! В добру дорогу!