03 July 2017, 20:43

«Смугли» — означає, свято!

Смуглі , свято , розваги , Smooglee , івент-агенство

Кожному цікаво, що говорять про нього або про його дії. Ось і нам стало цікаво, що ж пише про Smooglee преса? Сьогодні ми зазирнули у відомий журнал "Chercher la Femme"...

 

Як ви гадаєте, чому люди люблять свята? Дійсно, чому більшість людей починають посміхатися, коли чують слово "свято"?

Свята народжені людством! Спіймав доісторичний чоловік мамонта у пастку — свято; здобув вогонь – привід для радощів, виграв війну – теж подія, яку слід відзначити! Чим цивілізованіше ставало людство тим цікавіше та різноманітніше ставали свята. Кулі, феєрверки, паради та маскради – все це допомагає відволіктися від монотонності повсякденного життя.

Єдина проблема, яка зазвичай затьмарює подію, - це її організація! Треба подумати і організувати так багато деталей: придумати сценарій; знайти відповідне місце проведення, харчування, прикраси, фотографа і розваги. Є два способи вирішити цю проблему: ви або відправляєтеся в івент-агентство або організовуєте все самі.

Тим, хто вибирає другий шлях, ми хочемо дати кілька корисних лайфхаків):

 

          - Влаштуйте «Свято імені «Мене»! Зрештою, все, що залишається з нами назавжди, це враження, і чому б не поповнити їх скарбничку, зробивши знаменною будь-яку подію у власному житті. Наприклад, в Саудівській Аравії є звичай святкувати ... розлучення! Так-так - адже це теж важлива подія, так чому б не влаштувати свято з цього приводу?

 

          - Якщо Ви організовуєте дитяче свято - головне, придумати ідею, а варіантів розваг для малюків на нашому ринку зараз безліч. Це і шоу з сухим льодом, і фокусник з дресированими тваринами, захоплюючі квести для дітей і батьків, шоу мильних бульбашок або майстер клас з приготування цукрової вати, вечір в компанії двометрових ростових персонажів або самостійне приготування справжнісіньких цукерок!

 

          - Ну і, головне, пам'ятайте, що свято можна зробити з будь-якої події: зізнатися в любові на даху хмарочоса; подарувати близьким святкову феєрію без приводу; здивувати другу половину виступом саксофоніста; організувати виїзне свято для вашої компанії або ж забезпечити підтримку спортивного заходу!

 

А допоможе вам в цьому міжнародний онлайн-ресурс , який вже вийшов на український ринок і завдяки якому сотні українців знайшли все необхідне для організації незабутнього свята - від вибору локації до артистів і фотографів!

«Смуглі» – свято, що завжди з тобою!

 

Джерело: http://www.chercherlafemme.ua